İnternette Para Kazanmanın 9 Kolay Yolu 2017

İnsanların ihtiyaçları arttıkça paraya olan talep de artmaktadır. Evi idare eden tek bir maaş yetmemekte 2 bir iş olanakları düşünülmekte alternatifler araştırılmaktadır. Bunlardan bazıları ise şöyledir:

  • Konserve yapılıp uygun bir platform kurularak hem yapım aşamalarınızı insanlara gösterip ev yapımı olduğunu kanıtlayabilir hem de reklamınızı yapmış olursunuz.
  • Makale yazarak para kazanabilirsiniz. Bunun için kapsamlı bir araştırmadan sonra size uygun olabilecek birçok site bulabilir üye olduktan hemen sonra site şartlarına uygun olarak yazı yazıp kazanmaya başlayabilirsiniz.
  • Evde bebek veya büyük insanlara göre örgüler örebilirsiniz. Bu ürünleri de sosyal medya aracılığı ile kişilere servis edip kazanç elde edebilirsiniz.
  • Ev yemekleri yaparak bazı kuruluşlara ve iş yerlerine bu yemekleri satabilirsiniz bunları internet üzerinde reklamını yaparak duyurabilir. İnternet üzerinden sipariş alabilirsiniz.
  • Kendinize ait bir özelliğinizi kullanarak iyi makyaj yapma, vine yaparak insanları güldürebilme veya çeşitli el becerilerinizi kullanarak blog sayfaları açıp bunları da youtube’a yükleyerek izlendikçe kazanç elde edebilirsiniz. Özellikle Youtube Kazançları ile çok yüksek paralar kazananlar mevcut.
  • Kimi sitelere üye olarak reklam izleme yoluyla da kazanç elde edilebilir.
  • İnstagram üzerinden fenomen olarak takipçi sayınızı artırarak sayfaların size ürün tanıtımları için yaptıkları teklifleri kabul edip bir reklam platformu olabilir ve deneyimlerinizi insanlarla paylaşarak firmaya katkı sağlayıp kazanç sağlayabilirsiniz.
  • Çeşitli anket şirketlerine üye olarak para karşılığı anket doldurabilirsiniz. Anket başına alacağınız paralarla iyi bir gelir kapısı yaratmış olursunuz.
  • Bazı oyun sitelerine üye olup oyundaki talimatlara uyarak para kazanabilirsiniz.

internetten-para-kazanma-yollari-yontemleri

İnternette Bu İşlemler Yapılırken Dikkat Edilecek Hususlar Nelerdir?

Ancak bilinmelidir ki bu siteler güvenlik açısında emin olduğumuz siteler tercih edilmelidir. Bu işleri yaparken hepsine de ayrı ayrı emek verilmektedir. Emek hırsızlarına prim vermemek için güzel bir araştırmadan sonra gerekli girişimlerde bulunmalıdır. Üye olduğumuz sitenin veya platformun sosyal medyada bulunan hesaplarını araştırabilir oradaki kişilerin yorumlarını dikkate alarak üyelik konusunda karar alabiliriz. Üyelik yaptığımız firmanın iletişim adreslerinin olması da güven vermesi açısından başka bir unsur olarak dikkat edilmelidir. Online alışverişlerinizde tasarruf için Markodi Sıcak Fırsatlar sayfamızı takip etmeyi unutmayın 🙂

indirim png

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Registration complete !

Show

Reset your password

Please enter your email address. You will receive a link to create a new password.

Check your e-mail for the confirmation link.

Close